Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Prasówki

Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech osób z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, że jego odbiorca jest w kiepskiej kondycji psychicznej.

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

 

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby celem jego dzieła była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie leczył z premedytacją, oraz do zabójstw, za każdym razem, realizowało w sytuacjach nagłych, konfliktowych, w jakich oskarżony nie stanowił w stanie zapanować nad emocjami. W dyskusji z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, że będzie starał się zadośćuczynić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. jest w rozpaczy, „w kiepskiej kondycji umysłowej” i deklaruje całkowitą zgodność z urzędami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby poszukiwane w klubie ze myślą czyli Dorota Ł., jego luba, oraz Sebastian T. z którego wynajmował mieszkanie w Tokach, wiedzieli o stworzonych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest oskarżony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, miało do nich dotrzeć z względów ekonomicznych (zarabiających na ważne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego nowa ofiara Bogusława R. zginęła że w czerwcu bieżącego roku.
Jak ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w porządku prowadzonego śledztwa i określić miejsca ukrycia zwłok. Nadal wykonywane są oficjalne ustalenia policji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments