Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych umieszczali na lokalnym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., tylko wtedy teraz wynika z owoc procesowych i zarówno na ostatnie wyglądali już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet żeby nie zauważył, jeżeli nie wysłane smsy. – Przyszła taka wiedza, że jest zupełnie tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę planowała toż taż się odezwę – mówi drink z członków rodziny zamordowanej kobiety. Obecne stara świeża wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się teraz na bardzo, pod kątem morderstwa, pokazało się, że ta informacja była bez sensu. Nadano ją do kilku przypadkowych osób, jeszcze do takich, z którymi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, podzieliło się dziwne, że choćby spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Wykazałoby się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo dokładnie w jakich formach do tej sprzedaży doszło, natomiast nowy właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko uważa na ostatnie, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem zaprezentuję się, że nie wysyłała ich Aneta D. Natomiast dziwna zaprezentowała się policjantom inna rzecz. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, skoro je odwiedzili, jego nowy klient pokazał, że kupił dom z wszystkim wyposażeniem, i choćby z myślami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Pochodziło spośród ostatniego, że osoba wyjechała zagranicę, a choćby nie wzięła walizki także nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że związek spośród obecnym zapewne mieć Mariusz G. Tyle, że nie istniałoby owo takie proste. Jego książka w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, wtedy nie pasowało. Co dobre, potem zaprezentuje się, że Aneta D. przez każdy czas spotykała się z Mariuszem G., jednakże jego ani razu członkowie rodziny, z którymi mówili, nie widzieli (Mariusz G. został uwięziony na dwa dni przed naszym ślubem z pozostałą kobietą). Uważały ich oraz inne osoby. Mieszkanie, która zamordowana osoba miała, było wynajmowane. Ona taż była w obcym lokalu. Sąsiedzi mówią, że dawno jej nie widzieli, dlatego oraz jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu jednej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, było szybko wiadomo, że członki są może na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich tychże zaś stanowi nader skomplikowana. A taż sprawa tak długo trwała. Aneta D. została zabita we wrześniu czy w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak pokazuje chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie gorsza niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments