Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W nowym jesiennym meczu Kotwica skorzystała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż produkt tego konkursie mógł być ogromniejszy. Goście przez niemal całą drugą połowę chodzili w 10., i także rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na wartość trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Istniała wówczas piąta wygrana Kotwicy z poziomu i chociaż tuż po meczu trener Petr Nemec był usatysfakcjonowany ze zdobycia trzech punktów, to oznaczał, że w pozie jego świata brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy powinno być trzy do niczego, a więc grałoby nam się łatwiej. Robimy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że mamy też trzy elementy i wciąż jesteśmy w grze. Mamy teraz trzy miesiące, by odpowiednio zorganizować się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Wymagamy a w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z wynikiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie i posiada sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, i jego rywalem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments